OR109.1X5.7 SVENSK STD NBR70
OR109.1X5.7 SVENSK STD NBR70
…
Læs mere
Varenummer:
OR109.1X5.7
Pakke str.:
20 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
12 varianter
Valgt variant:
OR109.1X5.7
OR109.1X5.7 SVENSK STD NBR70
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
109.1 mm
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Pakke str.
20 st
Stregkode
156581
Brutto vægt
0,01 Kg
Netto vægt
0,01 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
OR109.1X5.7 SVENSK STD NBR70
Produktkatalog
Andre kigger på
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Varenummer:
OR-12
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
O-ring 120.00x3.0
O-ring 120.00x3.0
OR120.00X3.0
10 st
O-ring-4.5x1.5-V90 - FKM/Viton
O-ring-4.5x1.5-V90 - FKM/Viton
OR4.0X1.5-FKM
O-ring 90S
O-ring 90S
OR8.73X1.78-N90
100 st
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm