OFGEM-08-18-L10
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
47 varianter
Valgt variant:
OFGEM-08-18-L10
Adapter Rak, Utv-ORFS, Utv-M
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
38 mm
B
13 mm
CH
24 mm
D
12,5 mm
Gänga utv.
13/16-16 ORFS
Gänga utv. metrisk
M18x1,5
Modell kod
A502036/1218
Märke namn
FOR
Packningsmaterial
NBR
Rostbeständighet
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
350 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
El-förzinkad / vitkromaterad
Pakke str.
Stregkode
194462
Brutto vægt
0,07 Kg
Netto vægt
0,07 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Nippel 13/16" ORFS x 18mm