M/50150/10
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
M/50150/10
Ø50 EV kortslagscylinder
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inv. cylinder
50 mm
Gänga
G 1/4 BSP
Märke namn
Norgren
Slaglängd
10 mm
Temperatur max.
+70 °C
Temperatur min.
-10 °C
Tillverkningsmaterial
Aluminium
Tryck max.
10 bar
Tryck min.
2 bar