KM/8020/M/25
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
48 variants
Chosen variant:
KM/8020/M/25
Ø20 DV ISO cylinder
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv. cylinder
20 mm
Gäng kolvstång
M6
Gänga
G 1/8 BSP
Märke namn
Norgren
Slaglängd
25 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-10 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Tryck max.
10 bar
Tryck min.
1 bar