HMP013/210
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
HMP013/210
Tryckbeg.ventil NG6, A-T, 10-210Bar
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Atos
Contamination level max.
20/18/15 - ISO 4406
Flow rate nominal LMin
35 lpm
Model code
HMP-013/210
NG ISO-size
NG06
Oil viscocity recommended
15 - 100 cSt
Pressure max.
350 bar
Pressure setting max.
210 bar
Pressure setting min.
10 bar
Standard ISO
ISO 4401
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-20 °C