HMP012/210
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
4 varianter
Valgt variant:
HMP012/210
Tryckbeg.ventil NG6, A-T, B-T, 10-210Bar
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Flödeshastighet nominell LMin
35 lpm
Föroreningsgrad max.
20/18/15 - ISO 4406
Modell kod
HMP-012/210
Märke namn
Atos
NG ISO-storlek
NG06
Oljeviskositet rekommanderad
15 - 100 cSt
Standard ISO
ISO 4401
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck max.
350 bar
Tryckinställning max.
210 bar
Tryckinställning min.
10 bar
Ventiltyp
Tryckbegränsningsventil
Pakke str.
Stregkode
492323
Brutto vægt
1,67 Kg
Netto vægt
1,67 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Cetop3 pressure relief valve A o B 10-210 bar
Links
Produktdatablad
Produktdatablad
Andre kigger på
NG06 Tryckbegränsningsventil Atos HMP
Varenummer:
HMP012/210
Min. bestillingsenhed er:
Ventilblock NG6 1-SEKT G3/8 Stål, inbyggd tryckbegränsare
Varenummer:
BMM-6-1-G
Riktningsventil Duplomatic NG6 4/3 PcAcBcTc
DS3-S1/11N-D00
Riktn.v. Duplomatic NG6 4/3 12VDC PcAcBcTc
DS3-S1/11N-D12K1
Riktningsventil flödesvändande, NG6 4/2, 30L/min, 350bar
DSB3-RTA/10N
Riktn.v. Duplomatic NG6 4/2 P-A B-T
DS3-TA/11N-D00
Ventilblock NG6 G3/8''
Ventilblock NG6 G3/8''
SILG-6
Ventilblock NG6 2-SEKT G3/8'' Stål, inbyggd tryckbegränsare
BMM-6-2-G
Riktningsv. Duplomatic NG6 4/2 PoAoBoTo
DS3-SA2/11N-D00
Riktningsv. Duplomatic NG6 4/3 PcAoBoTo
DS3-S3/11N-D00
Riktningsventil Vickers NG6 4/3 PcAoBoTo 24VDC
DG4V-3-6C-MU-H7-60
Ventilblock NG6 2-SEKT G3/8" Alu
BL-6-2-A
Pilotstyrd backventil, NG6, B port
HR014
Solenoid valve Cetop 3 DHL-0713/X24DC w.o. connector
DHL0713/H
Täckplatta ORTA NG6
Täckplatta ORTA NG6
LC-6
Riktningsv. Duplomatic NG6 4/2 24VDC A-T P-B
DS3-TB/10N-D24K1
Riktningsventil Duplomatic NG6 4/3 PoAoBoTc utan spole
DS3-S10/11N-D00
Riktn.v. Duplomatic NG6 4/3 24VDC PcAcBcTc
DS3-S20/11N-D24K1
Overcenterventil NG6, A o B, 1:4.5, 350bar
VBCDDE-NG6-CETOP3
Tryckred.ventil NG6, P-port, 2-50Bar
HG031/50
Tryckred.ventil NG6, A-port, 50-210Bar
HG033/210
Riktningsventil Vickers NG6 4/3 PoAcBcTo 24VDC
DG4V-3-8C-VMU-H7-61
Pilotstyrd Backventil Poclain
Pilotstyrd Backventil Poclain
VP-NOV-6-D
Riktningsventil Vickers NG6 4/2 PoAoBoTo 220V