GES-12-R12
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
GES-12-R12
SLANGFÄSTE RAK UTV-R, PA
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Användingsområde
Air, Food, Gas and liquids compatible with constituent materials, Water
Diameter slang inv.
12 mm
Gänga
R 1/2 BSPT
Modell kod
5010TR1212
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Polyamide PA6.6
Tryck max.
14 bar
Förpackningsstorlek
25 st
Streckkod
210170
Bruttovikt
0,007 Kg
Nettovikt
0,007 Kg
Ursprungsland
swe
Produktinformation
Måttskiss
SLANGFÄSTE RAK UTV-R, PA
Product datasheet
Andra tittar på
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Artikelnummer:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
10 st
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Artikelnummer:
5 st
5 st
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
Skarvkoppling Y Ø8 mm
Skarvkoppling Y Ø8 mm
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/4, Vridbar
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Adapter 90 Vridbar Ø12 mm Utv-G1/2
GS-10
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
1000 st
Adapter T Vridbar Ø12 mm Utv-G1/4
Skarvkoppling T Ø12 mm
Skarvkoppling T Ø12 mm
Mätuttag Utv- M16x1.5
Mätuttag Utv- M16x1.5
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G3/8'', Vridbar
Skottgenomgång Ø6 mm
Skottgenomgång Ø6 mm
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
1000 st
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/4'', Vridbar
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter 90° Ø10 mm Utv-G1/4'', Vridbar
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
GS-16
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Varenummer:
GS-12
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Adapter Rak Inv-G3/8
Adapter Rak Inv-G3/8
Varenummer:
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Demonteringsverktyg Std ABC 12x1.5
100 st
Rak koppling Ø6 mm Inv-G1/8
Rak koppling Ø6 mm Inv-G1/8