GES-10-R12
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
23 varianter
Valgt variant:
GES-10-R12
SLANGFÄSTE RAK UTV-R, PA
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Användingsområde
Gas och vätskor kompatibla med ingående material, Livsmedel, Luft, Vatten
Diameter slang inv.
10 mm
Gänga
R 1/2 BSPT
Modell kod
5010TR1210
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Standard EN
DM 174/2004, EC 1935/2004
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Polyamid PA6.6
Tryck max.
14 bar
Förpackningsstorlek
25 st
Streckkod
210166
Bruttovikt
6,00 Kg
Nettovikt
6,00 Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
Måttskiss
SLANGFÄSTE RAK UTV-R, PA
Artikel datablad
Andra tittar på
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
10 st
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Artikelnummer:
5 st
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
10 st
Skarvkoppling Y Ø8 mm
Skarvkoppling Y Ø8 mm
C00820800
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/4, Vridbar
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Adapter 90 Vridbar Ø12 mm Utv-G1/2
C02471248
5 st
SLANGFÄSTE PLAST
SLANGFÄSTE PLAST
GS-10
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Adapter T Vridbar Ø12 mm Utv-G1/4
Skarvkoppling T Ø12 mm
Skarvkoppling T Ø12 mm
Mätuttag Utv- M16x1.5
Mätuttag Utv- M16x1.5
1 st
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G3/8'', Vridbar
Skottgenomgång Ø6 mm
Skottgenomgång Ø6 mm
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/4'', Vridbar
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/8'', Vridbar
T-slangnippel PA6.6
T-slangnippel PA6.6
TS-08
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter 90° Ø10 mm Utv-G1/4'', Vridbar
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
GS-16
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
GS-12
Adapter Rak Inv-G3/8
Adapter Rak Inv-G3/8
Demonteringsverktyg Std ABC 12x1.5
100 st
Rak koppling Ø6 mm Inv-G1/8
Rak koppling Ø6 mm Inv-G1/8