GES-08-R14
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
23 varianter
Valgt variant:
GES-08-R14
SLANGFÄSTE RAK UTV-R, PA
Specifications
Dimensions and shipping
Användingsområde
Gas och vätskor kompatibla med ingående material, Livsmedel, Luft, Vatten
Diameter slang inv.
8 mm
Gänga
R 1/4 BSPT
Modell kod
5010TR148
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Polyamid PA6.6
Tryck max.
14 bar
Package size
25 st
Barcode
210163
Gross weight
0,002 Kg
Net weight
0,002 Kg
Country of origin
swe
Product information
Measure sketch
SLANGFÄSTE RAK UTV-R, PA
Artikel datablad
Others has been looking for
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Partnumber:
Package size:
10 st
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Partnumber:
5 st
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
10 st
Skarvkoppling Y Ø8 mm
Skarvkoppling Y Ø8 mm
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/4, Vridbar
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Adapter 90 Vridbar Ø12 mm Utv-G1/2
GS-10
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Adapter T Vridbar Ø12 mm Utv-G1/4
Skarvkoppling T Ø12 mm
Skarvkoppling T Ø12 mm
1 st
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G3/8'', Vridbar
Skottgenomgång Ø6 mm
Skottgenomgång Ø6 mm
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/4'', Vridbar
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter 90° Ø10 mm Utv-G1/4'', Vridbar
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
GS-16
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
GS-12
Adapter Rak Inv-G3/8
Adapter Rak Inv-G3/8
Demonteringsverktyg Std ABC 12x1.5
100 st
Rak koppling Ø6 mm Inv-G1/8
Rak koppling Ø6 mm Inv-G1/8