GES-06-R14
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
23 varianter
Valgt variant:
GES-06-R14
SLANGFÄSTE RAK UTV-R, PA
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Användingsområde
Gas och vätskor kompatibla med ingående material, Livsmedel, Luft, Vatten
Diameter slang inv.
6 mm
Gänga
R 1/4 BSPT
Modell kod
5010TR146
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Polyamid PA6.6
Tryck max.
14 bar
Pakke str.
25 st
Stregkode
210160
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Produkt information
Målskitse
SLANGFÄSTE RAK UTV-R, PA
Artikel datablad
Andre kigger på
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Varenummer:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
10 st
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Varenummer:
5 st
5 st
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
Skarvkoppling Y Ø8 mm
Skarvkoppling Y Ø8 mm
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Adapter 90 Vridbar Ø12 mm Utv-G1/2
C02471248
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/4, Vridbar
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
GS-10
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
1000 st
Skarvkoppling T Ø12 mm
Skarvkoppling T Ø12 mm
Mätuttag Utv- M16x1.5
Mätuttag Utv- M16x1.5
Adapter T Vridbar Ø12 mm Utv-G1/4
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G3/8'', Vridbar
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/4'', Vridbar
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
1000 st
Adapter 90° Ø10 mm Utv-G1/4'', Vridbar
Skottgenomgång Ø6 mm
Skottgenomgång Ø6 mm
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
TS-08
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
GS-16
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/4''
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/4''