FFIRG13QV-1/2
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
14 varianter
Utvald variant:
FFIRG13QV-1/2
Snabbkoppling Stucchi Flatface Hona DN13 FKM Inv-G1/2
Specifications
Dimensions and shipping
Märke namn
Stucchi
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-15 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål, Stål
Tryck max.
25 bar
Package size
Barcode
463783
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
swe
Intrastat code
Product information
Snabbkoppling Stucchi Viton
Artikel datablad
Others has been looking for
Snabbkoppling Hane 50 Inv-G2'' Mässing/Viton
Partnumber:
DDC-V-50-2-MSG
Package size:
Min. order quantity is:
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Ø 19mm
Partnumber:
Min. order quantity is:
Snabbkoppling Hane 50 Inv-G2'' Aluminium/Viton
DDC-V-50-2-AL
Snabbkoppling Hona, Serie 667, Inv-G 3/4'' med ventil, FKM
Snabbkoppling Hona 50 Inv-G2'' Aluminium/Viton
DDC-M-50-2-AL
Snabbkoppling Hane, Typ Gardena, Inv-G 1/2''
WPN12NI
O-ringar Stucchi Hane, FAQ13
O-ringar Stucchi Hane, FAQ13
2 st
Snabbkoppling Hane, Serie 667, Inv-G 3/4'' med ventil, NBR
Snabbkoppling Hona Nito 1/2'', Ø 13mm
Snabbkoppling Hane, Serie 667, Inv-G 3/4'' med ventil, FKM
Snabbkoppling Hane, Serie 267, Inv-G 1/4'' med ventil
10 st
Snabbkoppling Hane, Serie 667, Inv-G 3/4'' med ventil, EPDM
Snabbkoppling Hona Nito 3/4'', Inv-G 3/4''
Snabbkoppling Hane, Serie 667, Inv-G 3/4'' utan ventil, NBR
Snabbkoppling Hane, Serie 477, Inv-G 3/8'' med ventil
10 st
Snabbkoppling Hona, Serie 567, Inv-G 1/2'' med ventil EPDM
Snabbkoppling Hona, Typ Gardena med ventil,Klämhylsa Ø13x3mm