EGE28LMED
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
EGE28LMED
Adapter Rak 28L M33x2.0 ED, O-ringstätad
Specifications
Dimensions and shipping
D1
28 mm
Diameter rør
28 mm
Dimension i
18 mm
Gevind indvendig metrisk
M36x2 MM
Gevind udvendig metrisk
M33x2
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
35 mm
Materiale
Stål
Model kode
VAD28MLWZN
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
Zink-Nickel
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S
41 mm
S1
41 mm
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
250 bar
Vinkel
0 °
d1
M36x2
d7
40 mm
i
18 mm