EGE22LMED
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
EGE22LMED
Adapter Rak 22L M26x1.5 ED, O-ringstätad
Specifications
Dimensions and shipping
D1
22 mm
Diameter rör
22 mm
Dimension i
16 mm
Gänga inv. metrisk
M30x2 MM
Gänga utv. metrisk
M26x1,5
L
32,5 mm
Modell kod
VAD22MLWZN
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S
32 mm
S1
36 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
250 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d1
M30x2
d7
32 mm
i
16 mm