DD2-80100
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
DD2-80100
Slangklammer W2 80-100 bredd=12mm
Tilbehør (1)
Slangmejsel 7mm för slangklammer böjbar.
Partnumber:
SLANGMEJSEL
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
12 mm
Diameter min.
80 mm
Diameter max.
100 mm
Åtdragning moment
6,8 Nm
Package size
25 st
Barcode
224736
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Produktblad
Links
Produktdatablad
Produktdatablad
Andra tittar på
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
Artikelnummer:
O2-1113
Förpackningsstorlek:
100 st
BUNTBAND 2,5x100 SVART 1 FÖRP.100ST NYLON 6.6 UL94V-2
Artikelnummer:
BB-2.5X100-S
Förpackningsstorlek:
1 frp
Puristusliitin läpivienti C4 6/4mm
C406
1 frp
Pari clamp 55-65mm - 20x1.0mm - 2 bolts