DD2-200220
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
10 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
DD2-200220
Slangklammer W2 200-220 bredd=12mm
Tillbehör (1)
Slangmejsel 7mm för slangklammer böjbar.
Artikelnummer:
SLANGMEJSEL
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
12 mm
Diameter min.
200 mm
Diameter max.
220 mm
Åtdragning moment
6,8 Nm
Förpackningsstorlek
Streckkod
297778
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Produktblad
Länkar
Produktdatablad
Produktdatablad
Andra tittar på
SLANGKLAMMER PA-RI 31-35 ENKEL W1
Artikelnummer:
35E20
SLANGKLAMMER PA-RI 50-60 DUBBEL W1
60D20
55E20
90D20
Slangklammer ABA 11-17/9 W1 Förzinkat stål/Aluzink
A1-1117
100 st
AB1-1928
50 st
A1-814
100 st
40E20
38E20
SLANGKLAMMER 75-85 DUBBEL W5-SYRAFAST
85D20-SY
AB1-1524
50 st
60E20
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
D2-0816
65E20
Slangklamma Superclamp W4 Spänn omr. 29-31, Bredd 20mm
S4-2931
70E20
Tryckluftklämma 2.1/2'' 77-94mm DIN20039A
TK-77/94
2 st
Slangklammer W2 10-16 bredd=7mm