DD2-170190
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
DD2-170190
Slangklammer W2 170-190 bredd=12mm
Tillbehör (1)
Slangmejsel 7mm för slangklammer böjbar.
Varenummer:
SLANGMEJSEL
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bredd
12 mm
Diameter min.
170 mm
Diameter max.
190 mm
Åtdragning moment
6,8 Nm
Pakke str.
10 st
Stregkode
229631
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
esp
Produkt information
Produktblad
Links
Produktdatablad
Produktdatablad
Andre kigger på
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
Varenummer:
O2-1113
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
BUNTBAND 2,5x100 SVART 1 FÖRP.100ST NYLON 6.6 UL94V-2
BB-2.5X100-S
1 frp
Min. bestillingsenhed er:
1 frp
Puristusliitin läpivienti C4 6/4mm
C406
Pari clamp 55-65mm - 20x1.0mm - 2 bolts