DD2-160180
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
DD2-160180
Slangklammer W2 160-180 bredd=12mm
Tilbehør (1)
Slangmejsel 7mm för slangklammer böjbar.
Partnumber:
SLANGMEJSEL
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
12 mm
Diameter min.
160 mm
Diameter max.
180 mm
Åtdragning moment
6,8 Nm
Package size
25 st
Barcode
224727
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information