S600-25-26G elbow
\ufeff
…
Read more
Partnumber:
CO-25-3/4
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
25 variants
Chosen variant:
CO-25-3/4
S600-25-26G elbow
Specifications
Dimensions and shipping
B
46 mm
C
52,5 mm
CH
36 mm
Diameter rör
25 mm
F
G 3/4 BSP
Gänga utv.
1.5/16-12 JIC
Gänga utv.
G 3/4 BSP
J
1.5/16-12 JIC
Märke namn
FOR
Rostbeständighet
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Standard ISO
ISO 1179
T
25 mm
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
250 bar