ASATT36RD02
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Bredd
730 mm
By-pass ventil
Nej
Djup
250 mm
Flödeshastighet nominell LMin
250 lpm
Höjd
605 mm
Kyleffekt
0.36 kW/°C
Ljudnivå
80 dB-A
Modell kod
ASATT36RD02
Märke namn
ASA
Spänning
24 V
Ström
DC
Temperatur arbetsväska max.
+80 °C
Temperatur omgivning max.
+80 °C
Temperatur omgivning min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Aluminium
Tryck max.
26 bar
Tryck statiskt max.
26 bar