ASATT36RD01
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
Brand Name
ASA
By-pass valve
Nej
Cooling efficiency
0.36 kW/°C
Current type
DC
Depth
250 mm
Flow rate nominal LMin
250 lpm
Height
605 mm
Material
Aluminium
Model code
ASATT36RD01
Noise level
80 dB-A
Pressure max.
26 bar
Pressure static max.
26 bar
Temperature ambient max.
+80 °C
Temperature ambient min.
-20 °C
Temperature working fluid max.
+80 °C
Voltage
12 V
Width
730 mm