A80X88X4/7
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
A80X88X4/7
Afstryger uden ring
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
80 mm
Diameter udvendig
88 mm
H
7 mm
Materiale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
h
4 mm