5TIR108421
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
5TIR108421
Bultkit för SD6/9 9 sektioner
Specifications
Dimensions and shipping
Antal sektioner
9
Flödeshastighet nominell LMin
45 lpm
Längd
421 mm
Märke namn
Walvoil
Tryck max.
315 bar
Åtdragning moment
30 Nm
Package size
Barcode
467761
Gross weight
0,54 Kg
Net weight
0,54 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Skruvsats för montering av: 1 ingångsmodul, 9 element, 1 utgångsmodul.
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Others has been looking for
Spole Walvoil, 24 VDC, SD5 SDM100, DIN-A