5TIR108117
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
5TIR108117
Bultkit för SD6/1 1 sektion
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal sektioner
1
Flow Nominel
45 lpm
Længde
117 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
30 Nm
Tryk maks.
315 bar