Spole M19-48D-33W-DN
Osanumero:
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
Halkaisija sis
19.15 mm
Jännite
48 V
Malli
M19
Mallikoodi
M19-48D-33W-DN
Pistoke malli
Deutsch
Pituus
56 mm
Suojausluokka
IP 69K
Teho W
33 W