1149TR12
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
10 st
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
1149TR12
Plugg Insex med oring G1/2'', Förnicklad Mässing
Specifications
Dimensions and shipping
Gänga utv.
G 1/2 BSP
Modell kod
1149TR12
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Package size
Barcode
243359
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
Plugg Insex med oring G1/2
Artikel datablad
Others has been looking for
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Partnumber:
Package size:
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Partnumber:
5 st
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Skarvkoppling Y Ø8 mm
Skarvkoppling Y Ø8 mm
C00820800
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Adapter 90 Vridbar Ø12 mm Utv-G1/2
C02471248
5 st
SLANGFÄSTE PLAST
SLANGFÄSTE PLAST
GS-10
25 st
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/4, Vridbar
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling T Ø12 mm
Skarvkoppling T Ø12 mm
Adapter T Vridbar Ø12 mm Utv-G1/4
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G3/8'', Vridbar
Mätuttag Utv- M16x1.5
Mätuttag Utv- M16x1.5
1 st
Slangkoppling Ø10mm, Utv-G1/4''
2601-10-1/4
25 st
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
GS-16
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/4'', Vridbar
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Slangkoppling Ø12mm, Utv-G3/8''
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter 90° Ø10 mm Utv-G1/4'', Vridbar
T-slangnippel PA6.6
T-slangnippel PA6.6
TS-08
Skottgenomgång Ø6 mm
Skottgenomgång Ø6 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Adapter 90 Vridbar Ø6 mm Inv-G1/8