C00201000
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
7 varianter
Valgt variant:
C00201000
Skarvkoppling Rak Ø10 mm
Specifications
Dimensions and shipping
Användingsområde
Tryckluft, Vacuum
L
48,4 mm
Modell kod
WTRUC 1000
Märke namn
Tierre
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rörinsticksdjup
20.1 mm
Rörtolerans
ØD1 ± 0,15 mm
Serie
WTR
Standard
Silicone Free
Standard ISO
ISO 14743
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Mässing, NBR, PBT-plast, POM(Acetal), Rostfritt stål, Zink
Tryck max.
16 bar
Vakuum max.
-0.999 bar
Vinkel
0 °
ØD
10 mm
ØP
18,8 mm
Package size
10 st
Barcode
170488
Gross weight
0,012 Kg
Net weight
0,012 Kg
Country of origin
ita
Product information
Measure sketch
Skarvkoppling Rak Ø10 mm
Produktkatalog
Others has been looking for
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Partnumber:
Package size:
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Partnumber:
5 st
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Skarvkoppling Y Ø8 mm
Skarvkoppling Y Ø8 mm
C00820800
SLANGFÄSTE PLAST
SLANGFÄSTE PLAST
GS-10
25 st
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Adapter 90 Vridbar Ø12 mm Utv-G1/2
C02471248
5 st
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/4, Vridbar
Adapter T Vridbar Ø12 mm Utv-G1/4
Slangkoppling Ø10mm, Utv-G1/4''
25 st
Skarvkoppling T Ø12 mm
Skarvkoppling T Ø12 mm
Mätuttag Utv- M16x1.5
Mätuttag Utv- M16x1.5
1 st
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G3/8'', Vridbar
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Svivel ABC Regular M12x1.5
Svivel ABC Regular M12x1.5
Slangkoppling Ø12mm, Utv-G3/8''
Skottgenomgång Ø6 mm
Skottgenomgång Ø6 mm
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Skottgenomgång Ø14 mm
Skottgenomgång Ø14 mm
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/8'', Vridbar
T-slangnippel PA6.6
T-slangnippel PA6.6
TS-08
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Adapter 90° Ø10 mm Utv-G1/4'', Vridbar
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/4'', Vridbar
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6