Elmodul PVHC PVG16 2DEU-24V-20BAR-180DEG
Deutsch
…
Læs mere
Varenummer:
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Föroreningsgrad max.
23/19/16 - ISO 4406
Kontakt typ
Deutsch
Märke namn
Danfoss
Oljeviskositet rekommanderad
12 - 75 cSt
Skyddsklass
IP 67
Spänning
24 V
Ström
DC
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck max.
15 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
368736
Bruttovikt
0,77 Kg
Nettovikt
0,77 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Artikel datablad
Info about product change
Länkar
Installations Guide
Produktdatablad
Produktdatablad
Installations Guide
Andra tittar på
Spaklock PVG32 Aluminium m. spak
Artikelnummer:
157B3171
Förpackningsstorlek:
P-sats för PVG32, PVM/PVH/PVMD/PVMR/PVMF
Artikelnummer:
157B3999
Elmodul PVEO PVG32 on-off DIN 24VDC