157B2190
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
25 varianter
Utvald variant:
157B2190
Chockventil PVG32 190 bar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tryck max.
190 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
334365
Bruttovikt
0,05 Kg
Nettovikt
0,05 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Tekniska data
Andra tittar på
157B3999
Elmodul PVEO PVG32 on-off DIN 24VDC