0E7522001/300
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
Specifications
Dimensions and shipping
Modell kod
0E7522001/300
Märke namn
Ecodora
Package size
Barcode
307699
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
Slangvinda Manuell 200Bar
Artikel datablad
Others has been looking for
Slangvinda S4430 ABS, Hetvatten 200 bar
Partnumber:
0A5430.300-BLACK
Partnumber:
0A5430.300
Vinda S300 Högtrycksvatten 200Bar, G3/8" 15m
HV300-1506
Slangvinda S560 Manuell, Hetvatten 130°C 200 bar
75600/30
Slangvinda S560, Hetvatten 130°C, 100 bar
0A4564.200
Slangvinda S300, Hetvatten 200 bar
HV300
Slangvinda S4430 ABS, Olja 100 bar
Slangvinda S530, Hetvatten 100 bar, AdBlue 20 bar
Slangvinda S4430 ABS, Diesel 20 bar
Slangvinda S290, Luft/vatten 70°C 20 bar utan slang
Vinda 430, Avfettning 20 Bar utan slang
AV430
Slangvinda S436, AdBlue 10 bar
Slangvinda S436, AdBlue 10 bar
Slangvinda S430, Luft/Vatten/Glykol 20 bar, 18m slang
LV430-1806
Slangvinda Högtrycksvatten 200Bar
HV430
Slangvinda Olja 20 Bar 12m 3/8" SPT106CH
OL270-1206
Slangvinda S430, Olja 150 bar utan slang
OL430
Slangvinda S638 Pneumatisk, Fett 400 bar
Slangvinda S430 Svängbar, Fett 600 bar
Slangvinda S560, Luft/Vatten 20 bar, Rostfri
Slangvinda S350 Fett 600 bar, utan slang
FT350
Slangvinda S540, Hetvatten 130°C 150 bar, Rostfri
Manual trolley mounted hose reel in AISI 304 stainless steel
Slangvinda S540 Manuell, Luft/Vatten/Diesel 20 bar
Slangvinda S4530 ABS, Luft/ Vatten 20 bar
LV530
Slangvinda S540, Hetvatten 300 bar
Slangvinda S560 Manuell, Diesel 10 bar, Rostfri
Slangvinda S560 Manuell, Hetvatten 130°C 200 bar, Rostfri
Vinda 530 Högtrycksvatten 200Bar, G3/8" 25m
HV530-2506
Slangvinda S300, Hetvatten 400 bar