0AFSP118401
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
15 varianter
Valgt variant:
0AFSP118401
Fettpump Serie 1200, R 40:1, 10.000 g/min
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Modell kod
0E118FSP/401
Märke namn
Ecodora
Förpackningsstorlek
Streckkod
298980
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
Flan. pump S.1200, R 40:1 - 10
Artikel datablad
Andra tittar på
Fettpump Pneumatisk R50:1 1500g/m, 16-20kg Ø410mm
Artikelnummer:
0A11141
Förpackningsstorlek:
Traktorkoppling Drag M10x1
Traktorkoppling Drag M10x1
Artikelnummer:
0A12075
Fettpistol Digital GR/KG
Fettpistol Digital GR/KG
F0043100A
Smörjkoppling 4 back 90º M10x1
Smörjkoppling 4 back 90º M10x1
Munstycke Hydrauliskt 4 backar M10x1
Fettpump Pneumatisk R50:1 1500g/m, 50-60kg Ø740mm
Fettpump Pneumatisk R65:1 1900g/m, 16-20kg Ø410mm
Böjbar slang m koppling
Böjbar slang m koppling
Pneum, fyllpump 1:3 230v 8l/m
Pneum, fyllpump 1:3 230v 8l/m
Fettventil Böjbar Slang, Z Svivel 1/4''
5 st
Fettventil Böjbar Slang 43cm
Fettventil Böjbar Slang 43cm
Fettventil Fast Smörjrör, Z Svivel 1/4''
Fettpump Pneumatisk R65:1 1900g/m, 180-220kg Ø940mm
Fettpump Pneumatisk R45:1 4400g/min 180-220kg Ø940mm
0AF91451
Fettpump Pneumatisk R50:1 1500g/m
0A11141/A
Fettpump Pneumatisk R65:1 1900g/m, 20-30kg Ø480mm
Fettpump Pneumatisk R50:1 1500g/m, 180-220kg Ø940mm
Fettpump Pneumatisk R75:1 4400g/m, 180-220kg Ø940mm
0AF116751
Fettpump Pneumatisk R50:1 1500g/m, 20-30kg Ø480mm
Pneumatic greasepumps
Pneumatic greasepumps
0E118F/401
Fettpump Pneumatisk R65:1 1900g/m, 50-60kg Ø740mm
0E118F/401
Elektrisk smörjkompr. 6,3kg 400V, 350 Bar 150ccm/min
Elektrisk smörjkompr. 30kg 230V, 300 Bar 150ccm/min