SLK5337PPH
Förpackningsstorlek:
1 par
Minsta beställningskvantitet:
1 par
SE ANDRA VARIANTER
20 varianter
Utvald variant:
SLK5337PPH
Clamp ø33.7 - Green PP-H - DIN 5
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bolte
2
Bredde
30 mm
D1
33,7 mm
DIN størrelse
5
Diameter rør
33,7 mm
Farve
Green
Gruppe Stauff
5
H
56,5 mm
L1
71 mm
L2
52 mm
Materiale
Polypropylene
Model kode
533.7-PP-H
Mærke navn
Stauff
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
8 Nm
Type
Smooth
Package size
Barcode
315956
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Measure sketch
RÖRKLAMMER SLÄT INSIDA
Data sheet
3D-file
Links
Product catalog
Note: Opening 3D files requires a program that supports the file format
Product catalog
Others has been looking for
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Lätta Serien
Partnumber:
SP3
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
1 st
Rörklamma Ø22mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Partnumber:
SLK322PP
25 par
Min. order quantity is:
Rörklamma Komplett Ø10mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP110PPDPAS
1 st
SP6
25 st
SP2
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP216PPDPAS
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK325PP
25 par
Rörklamma Ø20mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK320PP
Rörklamma Ø42mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK542PP
Täckplatta 6-12mm, DIN305 Lätta Serien, Syrafast
DP1A-SY
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK112APP
Svetsplatta 6-12mm, DIN3015 Lätta Serien
SP1A
Täckplatta 19-25.4mm, DIN305 Lätta Serien
DP3
SP5
Rörklamma Ø44.5mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK6445PP
Svetsplatta 12.7-18mm, DIN3015 Lätta Serien, Syrafast
SP2-SY
Rörklamma Komplett Ø50mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP650PPDPAS
Svetsplatta 6-12mm, DIN3015 Lätta Serien, Syrafast
SP1A-SY
Täckplatta 6-12mm, DIN305 Lätta Serien
DP1A
SLK112PP
Rörklamma Komplett Ø19mm, DIN3015 Lätta Serien, Aluminium
SM319ALIS
Rörklamma Komplett Ø30mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP430PPDPAS
Rörklamma Komplett Ø20mm, DIN3015 Lätta Serien, Polyamid
SP320PADPAS
Rörklamma Komplett Ø12mm, DIN3015 Lätta Serien, Aluminium
SP112AALIS
Rörklamma Ø10mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK110APP
Rörklamma Ø8mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK108APP
Sexkantskruv M6x30, Lätta Serien
AS1
50 st
DP2
Rörklamma Ø33.7mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK5337PP
Rörklamma Komplett Ø12.7mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Syrafast