RSGU1-15-20
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-15-20
Rubber lined p-clip 15.0 mm Band width: 20mm for M8 screw W1
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
8,0 mm
Diameter inner
15 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
20 mm
Package size
100 st
Barcode
224759
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Product catalog
Others has been looking for
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Partnumber:
RSGU1-48-15
Package size:
50 st
Min. order quantity is:
50 st
GUMMIKLAMMER 1-28-25
GUMMIKLAMMER 1-28-25
Partnumber:
RSGU1-28-25
Min. order quantity is:
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
1 st
Rubber lined p-clip 8.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
500 st
Rubber lined p-clip 25.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
200 st
Klammer Inv. 26,92 mm Bulthål 10,3 mm
10 st
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 20mm for M8 screw W1
Rubber lined SMS-P-Clip 28.6 mm Band: 12.7mm M6 Screw W1