RA200-85-65
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
RA200-85-65
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 85x1/6'' Slang 65mm
Specifications
Dimensions and shipping
Material
Stainless steel
Package size
Barcode
206303
Gross weight
0,66 Kg
Net weight
0,66 Kg
Country of origin
esp
Product information
Mejerikoppling Rak Inv-SMS
Product datasheet
Others has been looking for
Clamp with male thread SS-DN50
Clamp with male thread SS-DN50
Partnumber:
Triclamp heavy duty clamp for
Partnumber:
SMSH-51
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 125x1/4" Slang 100mm
SMSH-76
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 85x1/6'' Slang 63mm
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 60x1/6" Slang 38mm
SMSH-25
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 85x1/6" Slang 65mm
SMSM-63
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 60x1/6" Slang 38mm
SMSH-63
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 70x1/6" Slang 50mm
SMSS-63
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 40x1/6" Slang 25mm