OR13.94X2.62-N90
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
OR13.94X2.62-N90
O-ring 90S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Color
Black
Diameter inner
13.95 mm
Material
NBR
Material thickness
2.62 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Pakke str.
100 st
Stregkode
154970
Brutto vægt
0,01 Kg
Netto vægt
0,01 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
O-ring 90S
Andre kigger på
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Varenummer:
OR-12
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Varenummer:
OR8.73X1.78-N90
Min. bestillingsenhed er:
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm