OR15.60X1.78-N90
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
14 variants
Chosen variant:
OR15.60X1.78-N90
OR15.60X1.78 NBR90
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
15.6 mm
Material
NBR
Material thickness
1.78 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C