OR25.3X2.4-N90
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
OR25.3X2.4-N90
O-ring 90S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Color
Black
Diameter inner
25.3 mm
Material thickness
2.4 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Förpackningsstorlek
10 st
Streckkod
203859
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
O-ring 90S
Andra tittar på
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Artikelnummer:
OR-12
Förpackningsstorlek:
Artikelnummer:
OR8.73X1.78-N90
100 st
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm