MPH6604CDSAF1A10P01
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
MPH6604CDSAF1A10P01
Returfilter MPH 10my 903 l/min max 10 bar bypass 1,7bar G3"
Specifications
Dimensions and shipping
Filtration
Absolute
Filtration degree
10 my
Model code
Type
Tank-mounted
Package size
Barcode
456008
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
swe
Intrastat code
Product information
MP Returfilter 10m?
Product catalog
Andre kigger på
Return filter - 10my absolut - 1" BSP
Varenummer:
MPF1003AG3A10HBP01
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er: