8MF4003A10HBP01
Utvald variant:
8MF4003A10HBP01
Filter element - MPF - 10my absolut
Tillbehör (1)
Returfilter tankmontage 10my abs. by-pass 1.75bar 550 Lpm
Artikelnummer:
MPF4003AG3A10HBP01
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter hål
63 mm
Diameter utv.
130 mm
Filtrering
Absolute
Filtreringsgrad
10 my
Flödeshastighet nominell LMin
553 lpm
Längd
255 mm
Modell kod
MF4003A10HBP01
Märke namn
MP Filtri
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
10 bar