FPGT25G05
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör 1
25 mm
Färg
Black
Gänga ISO standard
ISO 228
Gänga inv.
G 3/4 BSP
Modell kod
FPGT25G05
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Standard
Silicone Free
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Nylon, glass fiber reinforced
Tryck max.
16 bar
Vinkel
90 °
Förpackningsstorlek
Streckkod
438568
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Instickskoppling T 25mm - Inv-G3/4