9210PR025
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Tierre
Model code
9210PR025
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Pakke str.
Stregkode
370365
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Produkt information
Kulventil Skarv 25mm
Product catalog
Assembly instruction
Andre kigger på
Polyamidrör PA12 Hård, 6/3, DIN73378, Natur 100m
Varenummer:
Pakke str.:
100 m
10mm nylonspiral gul 15m
10mm nylonspiral gul 15m
Varenummer:
PA331001528
1 frp
Polyamidrör PA12, 4/2, ISO1874/DIN73378, Svart 100m
100 m
10mm nylonrör blå 25 m
10mm nylonrör blå 25 m
PA-10/7.5-025M-B
1 frp
Slangsats Spiral, Svivlande R1/2'', 11x16mm, 4m
6/4mm Nylonrör svart 25m
6/4mm Nylonrör svart 25m
PA-6/4-025M-S
AL985 Synflex 1300 1/4
AL985 Synflex 1300 1/4
BROMSRÖR 18x2 DIN73378 SVART
BROMSRÖR 18x2 DIN73378 SVART
PA-18/14-050M-S
50 m
Polyamidrör Supersoft, 10mm, Grå 25m
PS0610025B
Hose CLS Polyamid N6x1,5 black - filled with Lubriq
Polyamidrör PA12, 12/9, Blå 25m i kartong
PA-12/9-025M-B
Min. bestillingsenhed er:
Slangsats Spiral, Fast R1/2'', 11x16mm, 8m 11x16 8M