BA-035-038
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
55 varianter
Utvald variant:
BA-035-038
Ferrule for lowpressure hose ø35mm ID x ø 38mm OD
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
35 mm
Diameter outer
38 mm
Length
36 mm
Material
Steel
Package size
Barcode
228945
Gross weight
0,03 Kg
Net weight
0,03 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Product datasheet
Others has been looking for
Safety Clamps aluminium 6" Dim. 168-147mm.
Partnumber:
RK150
Package size:
Min. order quantity is:
Klämbackar Ø 143-148, EN14420, Aluminium
Partnumber:
RK125
Min. order quantity is:
Hylsa Industrislang DN65 YD slang max 82, Stål
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=17,5 L=21 d2=11,3
NK08HY175113
50 st
Presshylsa Lågtryck i stål
Presshylsa Lågtryck i stål
BA-100-105
Hylsa i stål ID=22,5
Hylsa i stål ID=22,5
BA-022
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=14,5 L=17 d2=10
NK06HY14596
25 st
Hylsa i stål
Hylsa i stål
BA-077-082
Presshylsa enkelpressning
Presshylsa enkelpressning
NK02HY10562
50 st
Presshylsa dubbelpressning ID 40mm
ND25HY40028
25 st
Presshylsa dubbelpressning ID 36mm
ND25HY36027
Presshylsa dubbelpressning ID 34,5mm
ND20HY345238
Ferrule 28mm-16 PA
Ferrule 28mm-16 PA
ND16HY280163
10 st
Ferrule 23mm-13 PA
Ferrule 23mm-13 PA
ND13HY230150
10 st
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=9, L=17, d2=6,2
NK02HY09062
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=19 L=20 d2=13,4
NK10HY190134
20 st
Presshylsa dubbelpressning Lågtryckshylsa id 25,5 mm
ND13HY255169
Presshylsa dubbelpressning Lågtryckshylsa id 26 mm