BA-051-055
Pakke str.:
40 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
55 varianter
Valgt variant:
BA-051-055
Hylsa i stål
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
51 mm
Diameter utv.
55 mm
Längd
48 mm