20X28X3.5/5
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
24 varianter
Valgt variant:
20X28X3.5/5
Afstryger med ring
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
20 mm
Diameter udvendig
28 mm
H
5 mm
Materiale
Stål
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
h
3,5 mm