148-12X40-06
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
14 varianter
Utvald variant:
148-12X40-06
Pipe with banjo 3/8 l= 40mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
Banjo size
3/8 "
Brand Name
OM Oleodinamica Marchesini
Diameter banjo
17 mm
Diameter pipe
12 mm
H
17 mm
L
40 mm
Material
Steel
Model code
R1160
Pressure max.
350 bar
Surface treatment
Zinc-plated
ØC
17 mm
ØV
12 mm
Pakke str.
Stregkode
310729
Brutto vægt
0,04 Kg
Netto vægt
0,04 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Pipe with banjo 3/8 l= 40mm
Product datasheet
Andre kigger på
Elbow 1/2 BSP
Elbow 1/2 BSP
Varenummer:
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
Adaptor 1/2 BSP Male x female
Adaptor 1/2 BSP Male x female
Varenummer:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
BAU81-09-06
BAU81-09-06
Elbow 1/2 BSP, short Fabricated version for seal
Elbow 22mm
Elbow 22mm
488-M22-M22
Pipe end 1.1/4 BSP
Pipe end 1.1/4 BSP
25 st
Huv, Inv-G 1/8''
Huv, Inv-G 1/8''
200 st
Adapter Banjo, Utv-M18L, Banjo för M22
152-18L-M22
Pipe end 1/4 BSP
Pipe end 1/4 BSP
50 st
Banjo with nut and cutting ring ø18mm x Ø12L