Coil H16-24D-29W-FL-DB
Varenummer:
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Brand Name
Danfoss
Comment
With diode
Current type
DC
Diameter inner
16.1 mm
Length
49.8 mm
Model
H16
Model code
H16-24D-29W-FL-DB
Plug type
Lead wires
Power W
29 W
Protection class
IP 69K
Voltage
24 V