MR-045-O-110AC
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
MR-045-O-110AC
Spole Poclain NG6 110 VAC
Tilbehør (1)
KONTAKT MPM DIN-A LIKR+VAR+LED 220VAC
Artikelnummer:
53209TR2220V
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
22.1 mm
Effekt W
30 W
Längd
53 mm
Märke namn
Poclain hydraulics
Spänning
110 V