HFR2S0700400450
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
75 varianter
Valgt variant:
HFR2S0700400450
Dobbeltvirkende cylinder HFR2 Ø70/40x450
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Contarini Leopold
Diameter eye
30.25 mm
Diameter inner cylinder
70 mm
Diameter outer
80 mm
Diameter rod
40 mm
E
G 3/8 BSP
Eye width cylinder
80 mm
Mounting dimension
660 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
450 mm
Surface treatment
Ubehandlet
Top eye width
55 mm