SIT24-N-24
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
36 varianter
Utvald variant:
SIT24-N-24
Sitex nav, udboret ø24 H7
Specifications
Dimensions and shipping
Aksel diameter
24 mm
Aksel notgang
8,0 mm
Akseltype
Cylindrisk
C
26 mm
Diameter nav
35 mm
Effekt kW/omdr. maks.
0.0042 kW
Effekt nominel kW/omdr
0.0021 kW
Materiale
Stål
Moment nominelt
2.1 daNm
Moment udgang maks.
4.2 Nm
Mærke navn
Sitex
Udvendigt splineantal
28
d
35 mm