XWH42LMED
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
XWH42LMED
Banjoadapter 42L Utv-M48x2 ED
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
42 mm
Gevind udvendig metrisk
M48x2
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Model kode
SBE42MLEDZN
Mærke navn
Gates Tube Fittings GmbH
Overfladebehandling
Zink-Nickel
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
2.5
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
250 bar