XTR-35-28-35L
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
XTR-35-28-35L
Adapter T Reducering 35L-28L-35L
Specifications
Dimensions and shipping
D3
35 mm
Diameter rör
35 - 28 - 35 mm
L1
34,5 mm
L2
37,5 mm
L3
34,5 mm
L5
54 mm
L6
56 mm
L7
56 mm
Modell kod
FI-T-35/28/35L-W3
Märke namn
Stauff
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
50 mm
S2
41 mm
S3
50 mm
S4
41 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
250 bar
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d1
35 mm
d2
28 mm
l1
45 mm